Naše služby

Pronájem autobusů s řidičem

Nabízíme ekonomicky výhodný pronájem autobusů s řidičem. Výběr autobusu přizpůsobíme přesně vašim potřebám. Kapacita našich vozidel je od 8 do 59 osob. Pronájem autobusů je vhodný pro školní výlety, organizované zájezdy, transfery sportovních týmů, firemních delegací či přepravu svatebních hostů. Společnost RIVIERA TRAVEL poskytuje pronájem autobusů pro všechny druhy autobusové přepravy v ČR i zahraniční. Ať už jedete s dětmi na školní výlet nebo plánujete poznávací zájezd pro větší počet osob či transfer firemní delegace, vždy vám vyjdeme vstříc a doporučíme ekonomicky nejvýhodnější variantu autobusové dopravy. V naší nabídce naleznete moderní a klimatizované autobusy značek NEOPLAN,VDL Futura, IVECO A RENAULT, které jsou velmi dobře vybaveny. Pronájem autobusů poskytujeme včetně zkušeného řidiče, který vás bezpečně a včas dopraví na cílová místa.Soukromou dopravu poskytujeme po celé České republice a v rámci celé Evropy.

Autobusová přeprava v zahraničí

Díky svým základnám v několika zemích poskytuje RIVIERA TRAVEL služby mezinárodní autobusové dopravy po celé Evropě.  Nejoblíbenější službou jsou několikadenní poznávací okruhy po evropských metropolích. Nejpopulárnější evropská města, kam s našimi klienty jezdíme, jsou Vídeň, Londýn, Řím, Berlín, Krakov, Innsbruck, Salzburg, Paříž, Amsterdam a další. Navrhněte termín a požadovanou trasu a my se již postaráme o vše ostatní. Pro tyto poznávací okruhy pronajímáme naše luxusní autobusy a minibusy. Samozřejmostí je zajištění občerstvení, pití a dalších maličkostí během Vaší cesty.

Mezinárodní autobusová doprava je těžištěm firmy RIVIERA TRAVEL. Našim klientům nabízíme dopravu luxusními zájezdovými autobusy značek NEOPLAN A VDL, které jsou vybaveny moderní technikou (CD a DVD přehrávač, iPod a MP3 připojení), klimatizací, lednicí, kávovarem, toaletou a pohodlnými sedačkami s pásy. Naše autobusy jsou řízeny profesionálními řidiči, kteří se postarají se o Vaši bezpečnost a pohodlí.

Doprava pro cestovní kanceláře

Nabízíme Vám zajištění dopravy vlastními nejmodernějšími zájezdovými autobusy, minibusy a mikrobusy s maximální možnou bezpečnostní výbavou a zkušenými posádkami. Autobusy jsou vybaveny online satelitním sledováním. Posádky pak mobilními telefony a platebními kartami, umožňující krytí servisních a jiných služeb v zahraničí.
Nabízíme spolupráci při kyvadlové dopravě do Španělska, Itálie, Řecka, Chorvatska nebo dopravě do lyžařských středisek – Francie, Itálie, Švýcarska.

Zajistíme:
* zájezdy nebo dopravu pro organizace, skupiny, sportovní kolektivy, školy, …
* svozy a rozvozy na letiště – Praha, Mnichov, Norimberk, Drážďany, Vídeň, …
* školní výlety a školy v přírodě
* veletrhy a výstavy
* kulturní a společenské akce
* svozy a rozvozy k zájezdům
* okružní jízdy

Doprava pro školy

Chcete bezpečně odvézt svou třídu na školní výlet? Potřebujete vyřešit dopravu na školu v přírodě a zpátky?Obraťte se na profesionály z RIVIERA TRAVEL.
Dlouholeté zkušenosti s autobusovou a zájezdovou dopravou obecně i se zabezpečováním autobusové dopravy pro školy.
Naše autobusy jsou tu pro vás! Kapacita od 8 až 59 pasažérů. Autobusovou dopravu pro školy zajistíme a bezpečně vás odvezeme na výlet, na školu v přírodě nebo na turnaj či jinou sportovní soutěž.
Proč nás využít pro autobusovou dopravu pro školy?
Naše zájezdové autobusy řídí pravidelně školení profesionální, spolehliví a přívětiví řidiči.
Autobusy jsou nové nebo zánovní a splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a komfortu.Zajímavé ceny při dlouhodobých zakázkách

Autobusová doprava pro firmy

Firmám nabízíme ekonomicky výhodný pronájem autobusů s řidičem. Výběr autobusu přizpůsobíme přesně vašim potřebám. Kapacita našich vozidel je od 8 do 59 osob. Pronájem autobusů je vhodný pro transfery, převozy zaměstnanců, či  firemních delegací či přepravu hostů. Společnost RIVIERA TRAVEL poskytuje pronájem autobusů pro všechny druhy autobusové přepravy v ČR i zahraniční. Potřebujete transfer na letiště, přepravit obchodní partnery, vždy vám vyjdeme vstříc a doporučíme ekonomicky nejvýhodnější variantu autobusové dopravy. V naší nabídce naleznete moderní a klimatizované autobusy značek NEOPLAN,VDL Futura, IVECO A RENAULT, které jsou velmi dobře vybaveny. Pronájem autobusů poskytujeme včetně zkušeného řidiče, který vás bezpečně a včas dopraví na cílová místa.

Vnitrostátní autobusová doprava

Firmám ale i státní institucím a i dopravcům nabízíme ekonomicky výhodný pronájem autobusů s řidičem. Výběr autobusu přizpůsobíme přesně vašim potřebám. Kapacita našich vozidel je od 8 do 59 osob. Pronájem autobusů je vhodný pro transfery, převozy zaměstnanců, či  firemních delegací či přepravu hostů. Společnost RIVIERA TRAVEL poskytuje pronájem autobusů pro všechny druhy autobusové přepravy v ČR i zahraniční. Vždy vám vyjdeme vstříc a doporučíme ekonomicky nejvýhodnější variantu autobusové dopravy. V naší nabídce naleznete moderní a klimatizované autobusy značek NEOPLAN,VDL Futura, IVECO A RENAULT, které jsou velmi dobře vybaveny. Pronájem autobusů poskytujeme včetně zkušeného řidiče, který vás bezpečně a včas dopraví na cílová místa.

Zájezdy pro školy

Chcete bezpečně odvézt svou třídu na školní výlet? Potřebujete vyřešit dopravu na školu v přírodě a zpátky? Zajistíme Vám odborné delegáty, průvodce a i cestovní připojištění dětí a to včetně možnosti ubytování a nebo stravování. Ve spolupráci se sesterskou firmou RIVIERA TOUR vám zajistíme služby, které jsou opravdu na vysoké úrovni. Obraťte se na profesionály z RIVIERA TRAVEL. Dlouholeté zkušenosti s autobusovou a zájezdovou dopravou obecně i se zabezpečováním autobusové dopravy pro školy. Naše autobusy jsou tu pro vás! Kapacita od 8 až 59 pasažérů. Autobusovou dopravu pro školy zajistíme a bezpečně vás odvezeme na výlet, na školu v přírodě nebo na turnaj či jinou sportovní soutěž.
Proč nás využít pro autobusovou dopravu pro školy?
Naše zájezdové autobusy řídí pravidelně školení profesionální, spolehliví a přívětiví řidiči. Autobusy jsou nové nebo zánovní a splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a komfortu. Zajímavé ceny při dlouhodobých zakázkách

Poznávací zájezdy autobusem

Naše nabídka poznávacích cest prostorem i časem je navržena tak, aby uspokojila všechny poznání chtivé, ale aby zároveň měli dostatek času a prostoru, aby si mohli tato místa nejen vyfotit, jak to jinde bývá, ale opravdu zažít, ochutnat a ovonět. Snažíme se vám místní kultury přiblížit, ukázat, vysvětlit… Jejich poznání, prožitek a nový elán do života, který si odvezete, bude už jen na vás. Zajistíme Vám odborné delegáty, průvodce a i cestovní připojištění dětí a to včetně možnosti ubytování a nebo stravování. Ve spolupráci se sesterskou firmou RIVIERA TOUR vám zajistíme služby, které jsou opravdu na vysoké úrovni.

Bezpečná doprava minibusem

Zajišťujeme profesionální přepravu osob minibusem či osobním vozem podle vašich přání a potřeb. Nabídneme vám luxusní minibusy pro 8 cestujících a komfortní osobní vozy. Zajistíme pro vás přepravu na letiště, z letiště, na obchodní jednání nebo jen na výlet či dovolenou. Dopravíme vás včas a spolehlivě na česká i mezinárodní letiště, naše služby můžete využít i pro dálkové cesty. Můžete se spolehnout na zkušené řidiče a občerstvení ve vozech. Chlazenou vodu pro vás máme vždy připravenou, po dohodě budete mít k dispozici i jiné, případně alkoholické nápoje podle vašeho přání. Potřebujete-li dopravit do divadla, na letiště, na svatbu či oslavu nebo třeba na dovolenou, jsme vám s našimi vozy k službám. Nabízíme letištní transfery v rámci ČR, ale i do zahraničí, přepravíme vás kamkoli budete potřebovat. Nemusíte cestovat autobusem ani vlakem, zvolte pohodlnější, rychlejší a hlavně individuální přepravu naším minibusem nebo osobním vozem. Naše přeprava je pohodlná, rychlá a navíc výhodnější než klasické taxi.