Naše služby

Pronájem autobusů s řidičem

Nabízíme ekonomicky výhodný pronájem autobusů s řidičem. Výběr autobusu přizpůsobíme přesně vašim potřebám. Kapacita našich vozidel je od 8 do 59 osob. Pronájem autobusů je vhodný pro školní výlety, organizované zájezdy, transfery sportovních týmů, firemních delegací či přepravu svatebních hostů. Společnost RIVIERA TRAVEL poskytuje pronájem autobusů pro všechny druhy autobusové přepravy v ČR i zahraniční. Ať už jedete s dětmi na školní výlet nebo plánujete poznávací zájezd pro větší počet osob či transfer firemní delegace, vždy vám vyjdeme vstříc a doporučíme ekonomicky nejvýhodnější variantu autobusové dopravy. V naší nabídce naleznete moderní a klimatizované autobusy značek NEOPLAN,VDL Futura, IVECO A RENAULT, které jsou velmi dobře vybaveny. Pronájem autobusů poskytujeme včetně zkušeného řidiče, který vás bezpečně a včas dopraví na cílová místa.Soukromou dopravu poskytujeme po celé České republice a v rámci celé Evropy.

Autobusová přeprava v zahraničí

Díky svým základnám v několika zemích poskytuje RIVIERA TRAVEL služby mezinárodní autobusové dopravy po celé Evropě.  Nejoblíbenější službou jsou několikadenní poznávací okruhy po evropských metropolích. Nejpopulárnější evropská města, kam s našimi klienty jezdíme, jsou Vídeň, Londýn, Řím, Berlín, Krakov, Innsbruck, Salzburg, Paříž, Amsterdam a další. Navrhněte termín a požadovanou trasu a my se již postaráme o vše ostatní. Pro tyto poznávací okruhy pronajímáme naše luxusní autobusy a minibusy. Samozřejmostí je zajištění občerstvení, pití a dalších maličkostí během Vaší cesty.

Mezinárodní autobusová doprava je těžištěm firmy RIVIERA TRAVEL. Našim klientům nabízíme dopravu luxusními zájezdovými autobusy značek NEOPLAN A VDL, které jsou vybaveny moderní technikou (CD a DVD přehrávač, iPod a MP3 připojení), klimatizací, lednicí, kávovarem, toaletou a pohodlnými sedačkami s pásy. Naše autobusy jsou řízeny profesionálními řidiči, kteří se postarají se o Vaši bezpečnost a pohodlí.

Doprava pro cestovní kanceláře

<